Umowa z siecią WitajMiło nam poinformować, iż 12 lutego 2015 roku podpisaliśmy umowę handlową o współpracy z polską siecią sprzedaży detalicznej Witaj.
NOWOŚĆ - Gruzińskie oranżady
MARIOTT PIWA REGIONALNE
Szanowni Państwo z dużą satysfakcją informujemy, że dbając o zapewnienie szerokiego asortymentu, poszerzyliśmy ofertę piw, o regionalne i zagraniczne marki. Zachęcamy do zakupu nie tylko takich znanych marek jak Ciechan, Koźlak czy Żywe, ale także Litovel, Holba, Zatecky Gus i wiele innych. Katalogi z dostępnymi produktami posiadają nasi handlowcy, oraz można znaleźć je na naszej stronie w zakładce promocje.
WIĘCEJ
INFORMACJA O ZMIANIE DANYCH FIRMY MARIOTT
Szanowni Państwo, informujemy iż firma Mariott Krystyna-Sławomir Radomski Spółka Jawna 93-231 Łódź, ul. Dąbrowskiego 247/249 NIP 728-255-49-99 od dnia 01.01.2015 r. kontynuuje dotychczas prowadzoną działalność hurtową obrotu napojami alkoholowymi jako:
WIĘCEJ
Nowa siedziba hurtowni Mariott
Od nowego roku nasza siedziba główna została przeniesiona z Andrespola do Łodzi. Hurtownia alkoholi Mariott non stop się rozwija, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania naszych długoletnich a także nowych klientów postanowiliśmy się powiększyć o nowe magazyny i powierzchnie biurowe. Siedziba w Łodzi to także komfortowe rozwiązanie dla naszej hurtowej dystrybucji, jesteśmy w centrum województwa. Zapraszamy serdecznie do odwiedz
WIĘCEJ
Witamy na nowej stronie firmy
Chcielibyśmy powitać Państwa na naszej nowej witrynie internetowej, gdzie możecie dobrze zapoznać się z naszą firmą. Na witrynie odnajdą Państwo wiele przydatnych informacji o najnowszych ofertach, aktualnych promocjach czy też o pracy, którą oferujemy w naszych placówakach. Nowa strona internetowa naszej hurtowni alkoholi jest wzbogacona o specjalny dział "Aktualności". To w tym dziale będą się kumulować nasze pomysły,
WIĘCEJ